Christina - Proč kosmetika Christina?

CHRISTINA

  • Již 35 let na trhu
  • Má řadu patentovaných technologií
  • Řeší široké spektrum problémů s pletí
  • Při výrobě využití nejnovějších biotechnologií
  • Má vysokou účinnost přípravků

 

ŘADA BIOPHYTO

 

Komplexní péče o problematickou pokožku. Řada profesionálních a domácích přípravků.

BioPhyto linie je určena pro citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní pleť.

Přípravky linie BioPhyto zajišťují detoxikační působení, zlepšují kožní metabolizmus, okysličují a urychlují proces regenerace poškozené ochranné kožní vrstvy. Přípravky normalizují funkci mazových žláz, snižují nadměrnou tvorbu zrohovatělých kožních buněk. Mírní nepříjemný pocit stažení, pálení a svědění, odstraňují zarudnutí, otoky, olupování a podráždění.

 

ŘADA CHATEAU DE BEAUTE

Nová přírodní řada Château de Beauté od CHRISTINA

Inovační linie od společnosti CHRISTINA je založena na unikátních vlastnostech hroznového vína a produktech jeho následného zpracování. Linie Château de Beauté neobsahuje Sodium Lauryl Sulfate (laurylsulfát sodný), polyethylenglykol, parabeny, parafín a minerální oleje, ethylenglykol, umělá barviva a parfémy.

Výsledek dlouhodobé aplikace produktů Château de Beauté působí zjemnění rohové vrstvy, urychlení procesu obnovy epidermis,zkvalitnění ochranné lipidové vrstvy a posílení ochranných vlastností pleti. Hluboká detoxikace, normalizace syntézy kolagenu, elastinu a glykosaminoglykanu,posílení hydratačních, regeneračně-reparačních a antioxidačních schopností pleti, zlepšení textury a barvy pleti, zmenšení množství a hloubky vrásek.

 

ŘADA MUSE

DOKONALOST OKVĚTNÍCH LÍSTKŮ RŮŽE!
Pro zachování dokonalosti, krásy a mladistvosti pleti.

Linie MUSE  byla vyvinuta na základě ingrediencí ze vzácných odrůd růží. Příjemné jemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury.

Linie MUSE pomáhá pleti zůstat zdravou, krásnou a mladou. Je zaměřena na maximální uspokojení naší pleti a posílení jejich základních funkcí. Vysoká aktivita přípravků se spojuje s její příjemnou a nedráždivou konzistencí. Extrakt růže dodá pleti novou energii. Po ošetření je pleť rozjasněná, svěží a sametově dokonalá jako okvětní lístky růže. Výsledek vás příjemně překvapí.

 

ŘADA FOREVER YOUNG

Linie Forever Young - Zpomalení přirozeného stárnutí a omlazení pleti.

Linie využívá kombinaci osvědčených kosmetických ingrediencí: kyselina glykolová, kojová, mléčná, askorbová, aktivní retinol a rostlinné zesvětlovače a vitamín С, který se aktivuje bezprostředně před jeho nanesením na pokožku - toto řešení je ''know-how'' autorů CHRISTINA.

Dochází k potlačení nadměrné produkce melaninu, odstranění odumřelých buněk, urychlení obnovy tkáně, k stimulaci látkové výměny a zabránění tmavnutí pigmentu. Pleť je nasycena vitamínem С.

 

 

ŘADA WISH

Linie Wish - Omlazení, lifting a korekce věkových změn (40+)

Linie napomáhá kompenzovat věkovou ztrátu omlazujících a ochranných vlastností pokožky. Působí proti viditelným stopám stárnutí na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů. WISH je účinná pro ženy s již existujícími příznaky předčasného stárnutí pokožky.

Zvyšuje elasticitu, zajišťuje hydrataci, působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhá uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled

 

 

ŘADA FLUOROXYGEN +C

Linie FluorOxygen+C - Efektivní metoda zesvětlení pigmentace a celkové omlazení pleti.

Linie využívá kombinaci osvědčených kosmetických ingrediencí: kyselina glykolová, kojová, mléčná, askorbová, aktivní retinol a rostlinné zesvětlovače a vitamín С, který se aktivuje bezprostředně před jeho nanesením na pokožku - toto řešení je ''know-how'' autorů CHRISTINA.

Dochází k potlačení nadměrné produkce melaninu, odstranění odumřelých buněk, urychlení obnovy tkáně, k stimulaci látkové výměny a zabránění tmavnutí pigmentu. Pleť je nasycena vitamínem С.

 

 

ŘADA FRESH

Linie Fresh - Přírodní ingredience pro všechny typy pleti.

Linie je vhodná pro různé typy pleti, včetně citlivé. Umožňuje kvalitní a účinné ošetření bez poškození ochranné bariéry a narušení hydratační schopnosti epidermis. Obsahuje extrakty léčivých bylin, minerály, vitaminy, bambucký, makadamiový a mrkvový olej.

Rozjasňuje a povzbuzuje pleť, dodává ji pocit svěžesti a vypnutí. Vitamínový komplex a minerály Mrtvého moře mají regenerační a detoxikační účinky.

Unikátní směs aromaterapeutických látek má výborné ozdravující účinky a dodává přípravkům jemnou vůni.

 

 

ŘADA SILK

Linie Silk - Hedvábný lifting pro všechny věkové kategorie.

Unikátní liftingová řada je založena na využití přírodních hedvábných vláken bource morušového v kombinaci soaktivními čínskými bylinkami. Čarovné aroma produktů sovysokým liftingovým účinkem dodá pohodu, teplo a uspokojení, vytváří podmínky pro dokonalou harmonii duše a těla.

Poskytuje účinek okamžitého liftingu, viditelně vyhlazuje vrásky, zvlhčuje a vyživuje pleť. Vaše pokožka bude bezvadně hladká, zářivá a hedvábná, bude vyzařovat přitažlivé vnitřní světlo.

 

 

ŘADA UNSTRESS

Linie Unstress - Odstranění vlivu stresu, hydratace, regenerace a imunita pleti.

Antistresová linie řeší podráždění, svědění, vrásčitou a suchou kůži, ztrátu barvy, přílišnou mastnotu pokožky, zvýšení citlivosti a jiné symptomy. Obsahuje pro pokožku životně důležité látky: ceramidy, probiotické laktobakterie, šťávu plumérie a extrakty rostlin.

Odstraňuje důsledky stresu, vyživuje, posiluje funkční schopnosti buněk a udržuje vodní rovnováhu pokožky. Účinně bojuje proti volným radikálům, zpomaluje tím předčasné stárnutí pleti.

 

 

ŘADA COMODEX

Linie COMODEX - Efektivní odstranění všech druhů akné, péče o aknózní a mastnou pleť.

Linie pro efektivní odstranění všech druhů akné v salonu i doma. Působí na různé etapy vzniku akné (komedogenéza, aktivita mikroflóry, zánět) a za krátkou dobu podává výborné výsledky. Linie snižuje frekvenci a stupeň postižení, úspěšně předchází vzniku post-akné.

Pleť se stává čistší, zlepšuje se její textura a barva, zvyšuje se odolnost pleti a její schopnost bránit se nepříznivým faktorům, pleť se nasycuje potřebnými látkami a minerály.

 

 

ŘADA ROSE de MER

Linie Rose de Mer - 100% přírodní peeling, alternativa chemického peelingu.

100% přírodní biomechanický peeling z mořských korálů, léčivých bylin a soli z Mrtvého moře pro korekci akné, post-akné, pigmentace a ochabovaní pleti. Působí efektivně, bez poškození pokožky. Úspěšně kombinuje efektivní korekci defektů pleti s její následnou rychlou regenerací.

Bylinky mají regenerační účinek, rozmělnění koráli působí jako mikroskopické dermatologické abrazivum, sůl regeneruje rohovinovou vrstvu pokožky. Pleť nepotřebuje před-peelingovou přípravu.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Anketa

Pravidelné ošetření je na pleti vidět!

Ano. (130)
Ne. (45)

Celkový počet hlasů: 175

Kontakt

776 040 461 lela.22@seznam.cz