Christina

Jedná se o izraelskou společnost, která už od roku 1982 vyvíjí, připravuje a vyrábí produkty určené pro profesionální kosmetičky a jejich náročné klienty. Dermokosmetika CHRISTINA je korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky. CHRISTINA má 10 profesionálních řad a přes 200 přípravků pro domácí péči. Díky vysoké účinnosti přípravků používají některé řady i v dermatologických klinikách. Kosmetické přípravky jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin, bez obsahu alergenů, ingredience jsou pečlivě testované. Obsahují přírodní konzervační látky. Dle požadavků si můžete vybrat z přehledně rozděleného katalogu.

Izraelská kosmetika Christina je jednou z prestižních kosmetických značek - vždyť i logo této značky zní "It just works" - "Prostě to funguje"a osobně si myslím, že je pravdivé.

Christina

Syncare

Česká značka kosmetiky Syncare je na trhu od roku 1996. Je výrobcem profesionálních dermokosmetických přípravků na hranici lékařské a estetické péče. Výrobky nenajdete v běžných obchodních sítích, pouze v kosmetických salónech a vybraných lékárnách, neboť tato kosmetika patří do rukou odborníků, tj. kosmetiček, lékárníků či lékařů, kteří jsou schopni kvalitně a profesionálně poradit s výběrem kosmetiky.

Vysokou úroveň produktů a přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku.

Syncare

Bio Relax - Přírodní orientální kosmetika - Yasminka

"Vstupte do světa pohádek tisíce a jedné noci a objevte tajemstvím opředenou orientální péči o pleť. Zavřete oči a nechte se unášet vůněmi orientu!"

Vyzkoušejte netradiční vůni jasmínu, pomerančového květu z oblasti Kartága, eukalyptu, berberského fíku, rozmarýnu, datlí, mandlí, tymiánu, ambrosie, orientálních bylin, vanilky, růže damašské, levandule a dalších.

Nechejte svou pleť a tělo hýčkat luxusními oleji kosmetiky BIO RELAX, jenž pochází z Tunisu a Maroka.

Přírodní orientální kosmetika Bio Relax je vyrobena díky tisíce let starým orientálním recepturám, které pochází především z oblasti Maghrebu. Jejich výsledkem jsou vysoce kvalitní kosmetické BIO přípravky, jejichž přírodní původ zaručuje francouzský certifikát Ecocert ECO.

Kosmetika se vyznačuje svými velmi šetrnými účinky na vaši pleť. Vyrovnává stabilitu pleti a je vyrobena na šetrné bázi. Vše se krásně vstřebá do kůže a veškeré ingredience produktů se dostávají do oběhového systému do 3 hodin. Přírodní kosmetika Bio Relax nabízí ideální péči nejen o pleť, ale i tělo a duši.

Bio relax - Yasminka

NOBILIS

Česká značka s tradicí od roku 1994. Vyvíjí a vyrábí českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem. Firma Nobilis je jednou z nejdéle působících českých společností na našem trhu a nabízí nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Vysoká kvalita aromaterapeutických produktů je zaručena nezávislým certifikátem. Je prokázáno, že přírodní éterické oleje mají schopnost pronikat hluboko do lidského organizmu, přispívat ke zlepšení fyzického zdraví a duševní pohody. To je jednou z hlavních předností aromaterapeutické kosmetiky ve srovnání s kosmetikou klasickou.

www.nobilis.cz/ 


 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Anketa

Zajímají Vás novinky v kosmetice?

ne (1 133)
ano (1 548)

Celkový počet hlasů: 2681

Kontakt

776 040 461